Brookie kecá

B&B

23. října 2010 v 18:39 | Yes Graphic ♫

Ahoj, já vím, že jsem tu dlouho nebyla. Ale všechno má své důvody. Já sem byla bez internetu! Celou dobu, až konečně včera mi computer přivezli zpátky domů.
Ale to nějak vůbec nesouvisí s tím co bych vám chtěla říct. Už tu nebudu sama Brookie, ale i s Billie. Je to moje dobrá kamarádka kterou taky baví grafika, i když obě nejsme žádní profíci.
Budeme tu obě přidávat svoje výtvory apod. Když to budu já v autorovi bude - B&B - Brookie, když to bude Billie tak B&B - Billie, když obě tak jenom B&B. Snad se tu tady tomu budeme věnovat opravdu hodně a zlepšovat se. Mimochodem, někdy vám sem s Billie i dáme fotku, ovšem další informace - jak jinak - zveřejňovat nebudem.

PS: Chyby na designu co nás vážně ale vážně štvou:je nekvalitní! odkazy a toplist v menu jsou fakt divný! a menu je nahoře kouslý! grrr! ale na začátečníky dobrý, ne?

B&B

Začátek, něčeho úplně nového!

19. srpna 2010 v 17:38 | Yes Graphic ♫

Jak miminka dělají první krůčky, já dělám první krůčky též. Tímto blogem se mi otevírají úplně nové dveře něčeho nového. Dveře od světa grafiky.
S grafikou nemám skoro vůbec žádné zkušenosti a doufám, že díky tomuto blogu se toho naučím mnohem více a poznám i jiné grafičky, které mě budou zaučovat(:D). Budu se to tu pokoušet stále rozvíjet a dělat tento blog lepším.

Co tu (doufám) naleznete:

~Mojí vlastnoručně vytvořenou grafiku
~Mé umělecké fotky
~Layouty
~Retouche
~A spoustu grafických věcí, které určitě už znáte..

~Graphic B.

 
 

Reklama